Bendra informacija

Šia privatumo politika yra nustatomos asmens duomenų tvarkymas el. parduotuvėje www.mezgimojoga.lt. Šios privatumo politikos sąlygos taikomos kiekvieną kartą lankantis el. parduotuvėje www.mezgimojoga.lt.

Duomenų valdytojas:

Rasa Aleksiupaitė
Tel. +37067475383
E. paštas info@mezgimojoga.lt
Indiv. veiklos pažyma Nr. 977773

El. parduotuvėje mezgimojoga.lt asmens duomenys yra tvarkomi ir naudojami tik teisėtais tikslais, gerbiant el. parduotuvės mezgimojoga.lt pirkėjų privatumą, Lietuvos Respublikos teisės aktus ir 2016 m. balandžio 27 d. priimtą Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo, kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau – Reglamentas).

Asmenys, jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų el. parduotuvėje mezgimojoga.lt. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Kokia informacija yra renkama

El. parduotuvėje mezgimojoga.lt, siekiant sėkmingai įvykdyti klientų užsakymus, yra renkami tokie pirkėjo asmens duomenys:

 • pirkėjo vardas, pavardė;
 • adresas
 • telefono numeris
 • el. pašto adresas

Taip pat renkama kliento veiklos el. parduotuvėje mezgimojoga.lt informacija:

 • pirkėjo IP adresas;
 • mokėjimo ir pristatymo būdai;
 • konkretaus kliento užsakymo istorija
 • užklausų istorija.

Pirkėjas el. parduotuvėje mezgimojoga.lt užsiregistruodamas arba pirkdamas bei pildydamas užsakymo formą be išankstinės registracijos savo laisva valia pateikia savo asmens duomenis, būtinus jo užsakymo įvykdymui,  sąskaitos faktūros išrašymui ir prekių pristatymui.

Kaip naudojami pirkėjo asmens duomenys

Pirkėjo asmens duomenys yra naudojami tik sėkmingam jo užsakymo įvykdymui, t. y. šiais tikslais:

 • užsakymo išsiuntimui per LIetuvos paštą, LP Express arba Omniva paštomatą, DPD terminalus arba DPD kurjerį;
 • pirkėjo registracijas mūsų el. parduotuvėje;
 • prekių apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją;
 • naujienlaiškių siuntimui, jei sutinkate juos gauti;
 • su buhalterine apskaita susijusiose prievolėse mūsų el. parduotuvei.

Kam atskleidžiama pirkėjo suteikta informacija

El. parduotuvė mezgimojoga.lt įsipareigoja neatskleisti asmens duomenų ir su užsakymais susijusios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus kai tai reikalinga sėkmingai pirkėjo prekių pristatymui ir jo užsakymo įvykdymui.

Užsakymo vykdymo tikslais pirkėjo informacija gali būti atskleista mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo paslaugas. Tokiems paslaugų tiekėjams el. parduotuvė mezgimojoga.lt suteiks tik tiek pirkėjo asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti. Kitais atvejais, asmens duomenys gali būti atskleisti tik Lietuvos Respublikos įstymo nustatytais atvejais ir tvarka.

Asmens duomenų apsaugos priemonės

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. El. parduotuvėje mezgimojoga.lt yra įdiegtos techninės priemonės, kad būtų apsaugota visa informacija, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. 

Pirkėjas įsipareigoja saugoti savo prisijungimo prie el. parduotuvės mezgimojoga.lt duomenis ir jų neatskleisti jų jokiai trečiai šaliai. Pažeidus šią sąlygą, visa su tuo susijusi atsakomybė ir pasekmės tenka pirkėjui. Pirkėjas, sužinojęs apie jo prisijungimo duomenų atskleidimą, jei mano, kad tai yra būtina, apie tai praneša el. parduotuvei mezgimojoga.lt šioje parduotuvėje nurodytais kontaktais ir el. parduotuvė mezgimojoga.lt užblokuoja kliento prisijungimą kol pirkėjas ir el. parduotuvė mezgimojoga.lt susitars dėl naujų prisijungimo duomenų.

El. parduotuvė mezgimojoga.lt įsipareigoja užtikrinti šios parduotuvės pirkėjų duomenų apsaugą kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos įtstatymai ir Reglamentas.

Pirkėjo teisės

El. parduotuvės mezgimojoga.lt pirkėjas turi teisę:

 • žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą;
 • susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
 • reikalauti ištaisyti ar papildyti savo asmens duomenis;
 • reikalauti panaikinti savo asmens duomenis.

Norėdamas pataisyti, papildyti ar “būti pamirštas”, t. y. kad jo duomenis būtų ištrinti iš el. parduotuvės mezgimojoga.lt sistemos, klientas turi dėl to kreiptis į el. parduotuvę mezgimojoga.lt šiuo el. pašto adresu: info@mezgimojoga.lt. Šiuo atveju žinotina, kad pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus, visi buhalterinės apskaitos duomenis (pirkėjui išrašytos sąskaitos faktūros) turi būti saugomos 10 metų nuo finansinės atskaitomybės patvirtinimo dienos. Todėl pirkėjo duomenys (vardas, pavardė, adresas), esantys jam išrašytoje sąskaitoje faktūroje, galės būti sunaikinti tik suėjus 10 metų terminui.

Vertindama savo klientų laiką, el. parduotuvės mezgimojoga.lt naujienlaiškius siunčia retai ir tik tada, kad el. parduotuvė mezgimojoga.lt turi jų klientams tikrai svarbios informacijos, dažniausiai susijusios su sezoniniais reikšmingais prekių išpardavimais arba itin svarbiomis el. parduotuvės mezgimojoga.lt naujienomis.  Siunčiamų naujienlaiškių pirkėjas visada gali atsisakyti paspausdamas “Atsisakyti naujienlaiškio” mygtuką bet kuriame gautame naujienlaiškyje.

Pirkdamas el. parduotuvėje mezgimojoga.lt prikėjas sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais.

El. parduotuvė neatsako už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys (tarkim pirkėjui paspaudus el. parduotuvėje įkeltą nuorodą į trečiosios šalies tinklapį) saugą ir privatumą: daugiau informacijos apie tai reikia ieškoti trečiųjų šalių privatumo politikoje.

SLAPUKAI (Cookies)

Slapukai (Cookies) – maži informacinių duomenų failai, siunčiami serveriu ir išsaugomi jūsų galinėje įrangoje (kompiuterio kietąjame diske, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniojo telefono atminties kortelėje – priklausomai nuo to, kokį įrenginį naudojate apsilankę mezgimojoga.lt el. parduotuvėje) ir naudojami lankantis interneto svetainėse.

Slapukuose esantys el. parduotuvės mezgimojoga.lt lankytojų duomenis apdorojami ir naudojami šiems tikslams:

 • identifikuoti pirkėjus, kaip prisijungusius prie el. parduotuvės mezgimojoga.lt, ir parodyti, kad yra prisijungę;
 • išsaugoti į krepšelį įdėtas prekes norint pateikti užsakymą;
 • išsaugoti pildomų užsakymo formų duomenis arba prisijungimo prie el. parduotuvės mezgimojoga.lt duomenis;
 • pritaikyti svetainę pagal lankytojo parinktis (pvz. dėl spalvų, šrifto dydžio, puslapio išdėstymo) ir optimizuoti Internetinės parduotuvės naudojimą;

Slapukai pradedami įrašinėti pirkėjui paspaudus susikimą tam skirtoje juostoje el. parduotuvėje mezgimojoga.lt.