"Bluetooth" Disco Šviesos Šalis Lemputė su Nuotolinio Valdymo 16 Šviesos Režimai Mirksėtų Žiburiai Šalims,Švenčių,Ravėjimas ir Vaikų Kambario


Nauja prekė

€6.73Žymos: bukas piktžolių, piktžolių lapų, vamzdis piktžolių, vamzdis dūmų piktžolių, krepšys piktžolių, dūmų, malūnėlis piktžolių, vamzdis dūmų piktžolių, tabako, smoke weed.

"Bluetooth" Disco Šviesos,CrazyFire Šalies Lemputė su Nuotolinio Valdymo,16 Šviesos Režimai Mirksėtų Žiburiai Šalims,Švenčių,Ravėjimas ir Vaikų Kambarys(Pastatyta Baterija)

Savybės: Diskoteka Šviesos su "Bluetooth" ir Garso】 "Bluetooth" Ryšys,, reikia tik prijungti savo telefoną prie diskoteka šalies šviesos ,tada jūs galite mėgautis muzika.Aukštos kokybės garsiakalbis,ne angliškas, be vibrato,nr. krekingo balso. 【Nešiojamų DJ Žibintai su 16 šviesos režimai】 disco ball light turi 16 šviesos režimai:Raudona, Žalia, Mėlyna, Rožinė sudaro 16 skirtingų rūšių šviesos efektas:viena spalva,du/trys/keturios mišrios spalvos, blykstės režimą,išnyks režimas,stop režimu.Visada yra režimas, kad jūs norėtumėte. 【Diskoteka Kamuolys su 8 Tamsos Režimai】DJ šviesos turi 8 tamsos režimai.Galima reguliuoti ryškumą pagal aplinką.Šalis šviesos suteikia jums įvairių šviesos efektas whther jums patinka ryškios šviesos efektas, arba kaip artimosios šviesos poveikio. 【Garso Aktyvuotas Šalies Lemputė su Nuotolinio valdymo】diskoteka šalies šviesa yra dviejų rūšių nuotolinio valdymo režimai: nuotolinio valdymo ir garso kontrolės.Atstumas nuotolinio valdymo yra 5-10 m.Jūs galite mėgautis gražus šviesos efektai, kaip daug, kaip jūs galite su nuotolinio valdymo pultu. 【Taikymo】Unikali apšvietimo efektai, kad ji idealiai tinka KTV,Baras,Klubas,Diskoteka,Gimtadienio,Šokių Šalys,Švenčių,Vestuvių,Vaikų Kambario.Jūs galite mėgautis spalvinga šviesos efektas su jūsų draugais ir šeimos nariais.Be to, mes suteikiame 12 mėnesių ir 24 valandų klientų aptarnavimo skyrių.Prašome susisiekti su mumis bet kuriuo metu, jei turite kokių nors problemų su mūsų produkto.

Specifikacija:

Maitinimo Šaltinis: USB 5 V 1,5 A ir Baterija(built-in)

Režimas: valdymas balsu, savaeigiai, nuotolinis valdymas, Bluetooth

Spalva Išteklių: raudona, žalia, mėlyna, rožinė

Bluetooth atstumas: MAX 10 metrų

Nuotolinio valdymo atstumas:5-10 metrų

Naudojant laikas: 2-5 val. (pagal tūrį)

Pakuotės Turinys:

Disco Ball Light*1

Nuotolinio Valdymo Pultas*1

Naudojimo Instrukcija*1

USB Kabelis*1

Varžtas*2 + Plėtimosi Vamzdelis *2

Tipas Projektorius
Yra Lemputės Įtraukti Taip
Yra Baterijomis Taip
Formos Moliūgų
Elemento Tipas Naktį Žibintai
Šviesos Šaltinis LED Lemputės
Modelio Numeris CR-G035
Korpuso Medžiaga ABS
Naudojimas ATOSTOGŲ
Prekės Pavadinimas CrazyFire

Parašyti atsiliepimą

"Bluetooth" Disco Šviesos Šalis Lemputė su Nuotolinio Valdymo 16 Šviesos Režimai Mirksėtų Žiburiai Šalims,Švenčių,Ravėjimas ir Vaikų Kambario

Panašūs produktai