Nertas telefono dėklas
Nertas telefono dėklas

Nertas telefono dėklas – idėja gimusi iš reikalo 🙂

Nunerti telefono dėklą nusprendžiau, kai 4 kartą keičiau telefono stiklą dengiančią plėvelę. Ji dažniausiai apsibraižo rankinėje, kai telefonas liečiasi su visais kitais ekraną braižančiais daiktais, tokie kaip raktai, sagutės ir t.t.

Taigi nors telefonas ir turi dėklą nugaroje, stiklo dangą, tačiau išsaugoti jo gražaus man nepavyksta. Be abejo, padėtų tvarka rankinėje :), bet kartais per skubėjimą, tiesiog visus raktus ir telefonus sumeti į vieną skyrių.

Kaip nerti telefono dėklą?

Aš pasirinkau jį nerti su vidutinio storumo medvilniniu siūlu (dviejų spalvų: šviesiai pilka ir rausva) su 3 mm. vąšeliu.

Nunėriau virvelę 37 akių. Sujungiau ir visą laiką nėriau ratu žemu stulpeliu.

Šviesiai rausva spalva nerta 9,5 cm ilgio, 8,5 cm – pilka. Tačiau šis dėklo ilgis priklauso nuo kiekvieno telefono. Jį galite keisti ilgindamos arba trumpindamos. Man jis gavosi 8 cm. pločio.

Numezgus reikiamo ilgio telefono dėklą, jį išverčiau į blogąją pusę ir sunėriau abiejų pusių akis į vieną. Galima ir susiūti, kaip kas mėgsta.

Dėklo viršuje su specialiu spaustuku įdėjau spraustukus. Įrankį pirkau Depo (jei kas ieškos).

Nertas telefono dėklas – lengvas nėrinukas. Galima taip pat nunerti ir su virvele, kad būtų galima pasikabinti ant kaklo. Būtų kompaktiškas dėklas einant pasivaikščioti, kai neturi kišenių ir nenori imti visą gyvenimą talpinančios rankinės.

Mezgimo joga galite sekti

Facebook puslapyje

Facebook grupėje

Instagram paskyroje.

Nuostabių ir kokybiškų mezgimo siūlų galite rasite mūsų parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X