nemokamas kepures aprasymas
3 nuostabūs nemokami kepurės aprašymai Ravelry

3 nuostabūs nemokami kepurės aprašymai. Išnaršiau visą „Ravelry“, kad galėčiau pateikti mėgstamiausių kepurių mezgimo modelių sąrašą. O kas nuostabiausia, kad visų šių kepurių mezgimo aprašymai – NEMOKAMI.

Radau keletą gražiai paprastų aprašymų pradedantiesiems. Gali būti greitai numezgami ir tapti paskutinės minutės dovana artimiesiems. Vienas iš šių modelis – sudėtingesnis, reikalaujantis daugiau įgudžių.

Nepriklausomai nuo patirties lygio, tikiu, kad mezgimo schemos Jums patiks. Sunkiausia gali būti tiesiog nuspręsti, kurią iš jų megzti pirmiausia. Taigi pažvelkite ir suraskite naują nuostabų kepurės mezgimo aprašymą.

3 nuostabūs nemokami kepurės aprašymai

  1. Garter Ear Flap Hat

Kepurės su aprašymu skirta įvairaus amžiaus vaikams, galima pasirinkti norimo dydžio schemą ir pagal ją megzti. Nuostabus modelis tiek kūdikiui, tiek ūgtelėjusiam vaikui. Be abejo, aprašymas anglų kalba, tačiau suprasti tikai nėra sudėtinga. O jeigu kyla problemų google translator visada pagelbėja 🙂

3 nuostabūs nemokami kepurės aprašymai

2) December Hat

Ši kepurė šiek tiek sudėtingesnė, reikalaujanti daugiau mezgimo įgūdžių. Puikiai gali tikti tiek moterims, tiek vyrams. Visus mezgimui reikiamus duomenis kūrėja nurodė Ravelry aprašyme: siūlų kiekį, virbalų dydį ir pan.

3 nuostabūs nemokami kepurės aprašymai melyna

3) Turban Twist Hat

Kai trokštate unikalios naujos išvaizdos, papildykite bet kurią aprangą šia paprasta ir prašmatnia turbanine kepure. Tikrai kūrybiškas, šis modelis taip pat kvepia jukumu, prašmatnumu…

3 nuostabūs nemokami kepurės aprašymai - turbanas

O Jūs ar naudojate Ravelry ieškodamos mokamų ar nemokamų mezgimo schemų. Gal turite mėgstamiausias kūrėjas? – Jei taip, mielai kviečiu pasidalinti informacija komentaruose.

Mezgimo joga galite sekti

Facebook puslapyje

Facebook grupėje

Instagram paskyroje.

Nuostabių ir kokybiškų mezgimo siūlų galite rasite mūsų parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X