Kur pirkti mezgimo priemones?
Mezgimo priemonių parduotuvių sąrašas

Šiame straipsnyje neaptarinėsiu tų nuostabių, jaukių siūlų parduotuvėlių, kurios įsikūrę didžiuosiuose ar mažuosiuose Lietuvos miestuose, nes visų jų aplankyti paprasčiausiai neturiu galimybės. Aš, kaip ir daugelis, lekiu, skubu, vos spėju su gyvenimo sudėliotu ritmu, nors, pripažinsiu, norėčiau nors kiek daugiau laiko praleisti ne internetinėse parduotuvėse, knygynuose, o realiai pajusti kvepiančią spaustuvės dažais knygą, ar paliesti be galo švelnų siūlų kamuolėlį.
Jeigu nenoriu mesti mėgstamos veiklos – mezgimo, turiu atrasti, suderinti laiką ne tik pačiam mezgimui, bet ir jam reikalingų priemonių pirkimui.
Šį kartą apie tas, kuriose gali rasti kažką smagaus, naujo, ypatingo (bent man).

www.siltassiulas.lt

Šiame puslapyje radau aibę siūlų, kai kuriems iš jų taikomos nuolaidos. Šioje parduotuvėje galite įsigyti ir dovanų kuponą. Kuo mane sužavėjo šis puslapis? – parašysiu labai subjektyviai, jie prekiauja mano mėgstamiausios firmos KnitPro virbalais. Jeigu dar nebandėte, rekomenduoju išbandyti, labai smagūs ir kokybiški virbalai.

www.kasiulai.lt

Čia galima rasti bene viską, ir ne tik mezgančioms, bet ir neriančioms, siuvančioms, veliančioms. Tikras lobynas užsiimančioms rankdarbiais. Be įprastų mezgimo siūlų, čia galite įsigyti ir virvelių. O jei sugalvosite virbalus iškeisti į mezgimo mašiną, čia taip pat rasite iš ko pasirinkti. Labai prieinamos kainos, didelis pasirinkimas. Taupančioms akcijų metu skelbiamos labai patrauklios nuolaidos.

www.siuline.lt

Daug įvairių siūlų, net ir išrankiausioms mezgėjoms. Siūlinę rekomenduočiau labiausiai toms, kurios ieško siūlų kojinėms, tikrai rasite iš ko pasirinkti. Čia taip pat vykdomi išpardavimai, pateikiami mezginių pavyzdžiai.  Labai maloni pardavėja 🙂

www.zaliosavys.lt

Šiam puslapiui uždėčiau keletą riebių pliusių. Čia galima rasti daug natūralaus pluošto siūlų bei didelį KnitPro virbalų bei vąšelių pasirinkimą. Labai smagus ir modernus puslapio dizainas. Lengva žiūrinėti, rinktis, užsakyti. Čia taip pat galima rasti rinkinių siuvinėjimui bei mezginių.

www.avelessapnas.lt

Siūlų gausybė čia tikrai nuostabi. Nuolaidos taip pat mirga. Labiausiai mano akį patraukė “Nuoširdaus aptarnavimo garantija” bei net keletas galimų pirkimo būdų: telefonu, elektroniniu paštu, Facebook žinute, parduotuvės ofise bei užsakant jų puslapyje.

www.hobicentras.lt

Čia be įprastų, būtiniausių, priemonių mezginiams (siūlų, virbalų), taip pat rasite ir žiogelių, bumbulams gaminti įtaisų, eilučių matuoklį. Šiame puslapyje taip pat galima rasti prekių siuvinėjimui bei kitiems rankdarbiams (tokiems kaip dekupažas).

www.siulupasaulis.lt

 Šiame puslapyje prekiaujama kokybiškais siūlais iš Turkijos, Vokietijos, Italijos. Pasirinkimas išties gausus. Prekiaujama ir mezgimo reikmenimis. Radau man patinkančius, natūralumu dvelkiančius babukinius virbalus.

www.siuludama.lt

Labai miela parduotuvė. Gražus puslapio dizainas. Suteikiama galimybė nupirkti dovanų kuponą. Be nuostabių ir kokybiškų siūlų čia dar galima rasti įvairių komplektų mezgimui.

Jeigu jūs turite kokią mėgstamą internetinę siūlų parduotuvėlę, būtinai pasidalinkite jos nuoroda komentaruose ir parašykite, kodėl ji jums patinka.

Smagaus mezgimo, mielosios.

  • Unknown

    ,
    2016-12-19 @ 2:17 pm

    Labai ačiū už tiek daug gerų nuorodų! 🙂 Pasižiūrėjau, kad net ne vienoje iš šių parduotuvių priemonės yra bent šiek tiek pigesnės nei tikrose parduotuvėlėse. Ir pasiskaičiavau, kad perkant 'online' gaunasi visai nebrangus megztiniai iš labai gerų siūlų. Reikės daugiau pasityrinėti internetus, nes kažkaip būdavau pripratus daugiau eiti viską čiupinėti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X