Megztukas aukštu kaklu
megztuko berniukui aprašymas


Dvispalvis megztukas, skirtas mano sūnui. Nors dabar vasara, bet pagauta įkvėpimo panorau numegzti jam šiltą, vilnonį megztuką. Laimei, jis iš tų vaikų, kuriam „nekanda“ aštroki natūralios vilnos plaukeliai.

Šio megztuko aprašyme sudėjau begales nuotraukų, schemų, bei patarimų, kad aprašymas būtų kuo aiškesnis ir suprantamesnis tik pradedančioms mezgėjoms.
Tokį modelį galima numegzti  ir vyresniam vaikui ar vyrui atitinkamai pakeitus mezgimo schemą. O pakeitus spalvas, galima ir mergaitei tokį numegzti.
Aukštas kaklas gerai žiemą, kartais nereikia rengtis net golfo po apačia. Didžiausia laimė, kai numegztas daiktas patinka ir yra nešiojamas. Tai tikriausiai vienas iš mezgimo palaimų. 
  
Šis megztukas, kaip ir minėjau, sudarytas iš daug dalių. Šiuo metu mezgu atvirkštinį – besiūlį variantą, jo aprašymą įkelsiu vėliau. Labai smagu išbandyti vis kitokias mezgimo technikas. Šiuo atveju tai buvo reglanas nuo apačios. Dabar mezgu nuo viršaus, įdomu, kas gausis 🙂 
Aš šiaip esu vienos spalvos mezgėja. Jei mezgu, tai dažniausiai mezginys būna vienspalvis, tačiau šiuo atveju sukomponavau dvi megztuko spalvas – pilką ir šviesiai mėlyną. Manau, kad jos dera ir papildo viena kitą.  Dar nedrįstu eksperimentuoti ryškiomis spalvomis, bet tikriausiai tam turi ateiti savas laikas ir idėjos.
O jūs ar mezgate ryškių spalvų mezginius? Kaip juos pavyksta priderinti praktikoje?

Aprašymą galite įsigyti čia

 • Laima

  ,
  2016-08-08 @ 1:29 pm

  Nerealiai fainas ir stilingas megztukas! Reikės būtinai tokiu papuošti savo išdykėlį 😉

 • Ausra

  ,
  2016-08-13 @ 8:00 am

  Aciu. labai aiskus aprasymas. jau pradejau

 • Unknown

  ,
  2016-08-13 @ 12:54 pm

  Labai grazus megztukas! Ir labai aciu uz tokius aiskius aprasymus!

 • Laura

  ,
  2016-09-09 @ 11:43 am

  Sveiki. Neleidzia perziureti aprasymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X