Linai mezgimas tapo gyvenimo būdu
Linos mezginiai tikrai ypatingi. Jie išsiskiria įvairių spalvų, detalų, raštų gausa. Standartinės mezgėjos apibūdinimas jai tikrai netiktų.  Jos mezginiuose telpa visa spalvų paletė, smagu žiūrėti. Akys raibsta nuo taip atidžiai ir kruopščiai sudėliotų detalių į vieną visumą.
Linos mezginių galerija

Mokyklos darbų pamokos Linai nenuėjo veltui. Ten išmokusi siūti ir megzti, ji per savaitę numezgė žurnale pamatytą suknelę. O nuo jos viskas ir prasidėjo. Dabar mezgimas jai tapo gyvenimo būdu.
Lina be mezgimo taip pat užsiima ir kitais rankdarbiais: siuvinėjimu, mezgimu, nėrimu, peltakiavimu bei makrame pynimais (dekoratyvinių mazgų technika).
Mezginiai Linos rankose gimsta ir pagal jos sukurtus modelius, ir pagal užsakovų prašymus, ir pagal internete, žurnaluose rastas idėjas.  Pačiame mezgimo procese dažnai gimsta naujų minčių, kurias mezgėja lengvai įkomponuoja, derina. Jai labiausiai patinka megzti nestandartinius, išskirtinius, sudėtingus mezginius. Išsikeliu sau iššūkį, kurio įgyvendinimas teikia didžiulį malonumą, – teigia mezgėja.

Linai patinka megzti ryškiomis, šiltomis spalvomis. Megzdama sau ji vengia niūrių, pastelinių spalvų.
 Su Lina galite susisiekti, bei pamatyti daugiau jos darbų šiais būdais:

Svetainėje: www.mezgimas.info
Facebook paskyroje įrašius: linute mezga
Telefonu: +37060478702
megzta suknele

megztukas pagal Liną

megzta skraistė

megztas raudonas kostiumėlis

megzta vestuvinė suknelė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X